Aktualności

 • 01/09/2022 0 Komentarze
  Dlaczego warto kupić drzwi z montażem?

  Często urządzaniu mieszkania czy remontowi domu oprócz zmiany dekoracji, koloru ścian czy podłóg towarzyszy również wymiana drzwi. Nie jest to małostkowy zakup, a raczej inwestycja. Zapewniają komfort, bezpieczeństwo i prywatność domowników, ale również wpływają na wygląd zewnętrzny domu czy mieszkania. Warto więc przemyśleć taki zakup. Ponadto, nie bez znaczenia jest ich kolor czy styl oraz materiał wykonania - mają one wpływ na pozostałe wyposażenie wnętrza, oraz oczywiście, wytrzymałość. Niemniej jednak nawet najpiękniejsze i najsolidniejsze drzwi nie będą w pełni użyteczne i wytrzymałe, jeśli nie zostaną właściwie zamontowane.

  Dowiedz się więcej
 • 01/09/2022 0 Komentarze
  Jakie drzwi pokojowe do małego mieszkania?

  Urządzanie przestrzeni bez względu na jej wielkość to nie lada wyzwanie, niemniej jednak wnętrza o niedużym metrażu bywają szczególnie trudne w aranżacji. Wymagają one bowiem zastosowania przemyślanych rozwiązań oraz dopasowanych trików, które pozwolą zaoszczędzić parę cennych metrów. Jednym z przykładowych kroków podczas generalnego remontu lub wykańczania wnętrz jest dobór odpowiednich drzwi. Chociaż na pierwszy rzut oka ich wybór nie wydaje się mieć ważnego wpływu na aranżację przestrzeni, to źle dobrane mogą całkowicie zepsuć dekorację wnętrza, a nawet znacznie obniżyć właściwości użytkowe całego domu. Zastanawiasz się, jakie drzwi pokojowe do małego mieszkania wybrać? Przeczytaj nasze wskazówki i podejmij właściwą decyzję.

  Dowiedz się więcej
 • 01/09/2022 0 Komentarze
  Jak dobrać kolor bramy garażowej?

  Z uwagi na swoją dużą powierzchnię stanowi ona nieodłączny element elewacji budynku. Wybór odpowiedniego koloru bramy garażowej ma w dużej mierze wpływ na wygląd całej posesji. Zależnie od konkretnej wizji inwestora czy architekta może mieć zbliżoną barwę do elewacji budynku lub wręcz przeciwnie - wyróżniać się na tle posesji kontrastującym odcieniem. Aktualnie istnieje wiele różnych odcieni barw, które z łatwością można dopasować do pozostałych elementów budynku – elewacji, dachu czy stolarki okiennej. Nie wiesz, jaki odcień wybrać? Zapraszamy do lektury!

  Dowiedz się więcej
 • 23/08/2022 0 Komentarze
  Co warto wiedzieć, zanim kupisz okna?

  Bez względu na to, czy decydujesz się na budowę własnego domu, czy może planujesz generalny remont, z pewnością czeka cię kupno lub wymiana stolarki otworowej. Zastanawiasz się, czym się kierować, na co zwrócić uwagę oraz ogólnie, co warto wiedzieć, zanim kupisz okna? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy praktyczny poradnik, dzięki któremu podjęcie odpowiedniej decyzji przyjdzie Ci o wiele łatwiej. Zapraszamy do lektury!

  Dowiedz się więcej
 • 09/06/2022 0 Komentarze
  Lorem ipsum

  Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo.

  Dowiedz się więcej